VeÝejnż zŠvod SWP

Dauphin Boys Slalom Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Kolman Martin   WSN   1.50/55/13.00   2.00/55/14.25 
 2   Jahoda Patrik   SWP   2.00/55/18.25   3.50/52 

Dauphin Girls Slalom Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Povolna Petra   WSN   3.50/55/14.25   2.00/55/14.25 
 2   Tomanova Katerina   WSN   5.00/52   3.50/52 
 3   Eyerova Klara   SLP   1.50/34   0.00/34 

Juniors Boys Slalom Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Sedlmajer Adam   WSN   4.00/58/11.25   5.00/58/12.00 
 2   Jukl Marek   KVS   3.50/58/18.25   4.00/58/16.00 
 3   Kolman Zdenek   WSN   2.00/58/14.25   3.00/58/16.00 
 4   Jahoda Richard   SWP   2.50/58/18.25   4.00/55/18.25 

Juniors Girls Slalom Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Heinikova Katerina   DOL   3.50/34   4.00/55/18.25 
 2   Ruzickova Eva   VLS   2.50/52   2.00/55/18.25 

Open Men Slalom Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Vesely Petr   SWP   2.50/58/11.25   2.00/58/10.75 
 2   Odvarko Daniel   DOL   1.50/58/11.25   4.00/58/11.25 
 3   Resl Daniel   WSN   4.00/58/12.00   3.00/58/12.00 
 4   Kubat David   VLP   3.00/58/13.00   2.00/58/12.00 
 5   Sadlo Karel   WSN   3.00/58/13.00   0.50/58/12.00 
 6   Necas Zdenek   DOL   3.50/58/13.00   1.50/58/13.00 
 7   Vojtek Filip   VLS   3.00/58/14.25    
 8   Gerencsery Ladislav   WSN   5.50/37    
 8   Polidor Ales   WSN   0.00/37    

Open Ladies Slalom Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Zlatohlavkova Martina   WSN   0.50/55/13.00   2.50/55/13.00 
 2   Prichystalova Miroslava   DOL   4.00/55/14.25   5.50/55/16.00 
 3   Sulcova Eva   WSN   2.50/55/14.25   1.50/55/16.00 
 4   Effenbergerova Michaela   CLU   2.00/52   3.00/55/18.25 
 5   Eyerova Katerina   SLP   2.00/52   2.50/52 

Dauphin Boys Tricks Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Kolman Martin   WSN   5760   6730 
 2   Jahoda Patrik   SWP   2540   1920 
 3   Loudil Marek   WSN   580   660 
 4   Meisner Viktor   WSN   410   560 
 5   Tesar Martin   SLP   200   450 

Dauphin Girls Tricks Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Povolna Petra   WSN   4980   4860 
 2   Tomanova Katerina   WSN   1340   2400 
 3   Cespivova Anna   WSN   1160   1090 
 4   Matkova Ivana   WSN   380   660 
 5   Eyerova Klara   SLP   720   330 

Juniors Boys Tricks Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Kolman Zdenek   WSN   8200   8200 
 2   Jukl Marek   KVS   1810   1810 
 3   Jahoda Richard   SWP   1190   1410 

Juniors Girls Tricks Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Heinikova Katerina   DOL   2720   2490 
 2   Ruzickova Eva   VLS   1780   1860 

Open Men Tricks Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Odvarko Daniel   DOL   8320   7120 
 2   Kubat David   VLP   4890   5720 
 3   Sadlo Karel   WSN   6580   5020 
 4   Vesely Petr   SWP   5680   4800 
 5   Resl Daniel   WSN   3700   4350 
 6   Vojtek Filip   VLS   2980    
 7   Gerencsery Ladislav   WSN   2580    

Open Ladies Tricks Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Zlatohlavkova Martina   WSN   5380   5330 
 2   Prichystalova Miroslava   DOL   3510   3270 
 3   Sulcova Eva   WSN   2570   2890 
 4   Effenbergerova Michaela   CLU   1970   2240 
 5   Eyerova Katerina   SLP   2810   2130 
 6   Topinkova Michaela   SLP   670    

Dauphin Boys Jump Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Kolman Martin   WSN   31.8m   32.5m 
 2   Jahoda Patrik   SWP   17.4m   17.9m 

Dauphin Girls Jump Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Povolna Petra   WSN   22.7m   23.6m 
 2   Tomanova Katerina   WSN   19.5m   18.7m 

Juniors Boys Jump Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Jukl Marek   KVS   34.3m   37.5m 
 2   Kolman Zdenek   WSN   33.4m   34.5m 
 3   Jahoda Richard   SWP   16.8m   25.5m 

Juniors Girls Jump Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Heinikova Katerina   DOL   25.7m   25.4m 
 2   Ruzickova Eva   VLS   21.0m   20.8m 

Open Men Jump Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Resl Daniel   WSN   57.3m   59.6m 
 2   Vesely Petr   SWP   47.9m   53.1m 
 3   Sadlo Karel   WSN   45.8m   46.7m 
 4   Kubat David   VLP   43.1m   46.0m 
 5   Odvarko Daniel   DOL   42.3m   45.3m 
 6   Polidor Ales   WSN   40.4m    
 7   Vojtek Filip   VLS   34.6m    

Open Ladies Jump Results

Homologation: Ranking List

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Zlatohlavkova Martina   WSN   34.0m   34.9m 
 2   Prichystalova Miroslava   DOL   30.6m   30.8m 
 3   Effenbergerova Michaela   CLU   21.1m   20.2m 

Dauphin Boys Overall ResultsDauphin Boys Overall Results

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Kolman Martin   WSN   2406.92   2406.92 
 2   Jahoda Patrik   SWP   936.46   936.46 

Dauphin Girls Overall Results

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Povolna Petra   WSN   2261.36   2261.36 
 2   Tomanova Katerina   WSN   1298.11   1298.11 

Juniors Boys Overall Results

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Kolman Zdenek   WSN   1955.57   1955.57 
 2   Jukl Marek   KVS   1277.91   1277.91 
 3   Jahoda Richard   SWP   803.06   803.06 

Juniors Girls Overall Results

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Heinikova Katerina   DOL   1355.94   1355.94 
 2   Ruzickova Eva   VLS   1038.41   1038.41 

Open Men Overall Results

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Vesely Petr   SWP   1992.16   1992.16 
 2   Odvarko Daniel   DOL   1981.15   1981.15 
 3   Resl Daniel   WSN   1893.17   1893.17 
 4   Sadlo Karel   WSN   1734.75   1734.75 
 5   Kubat David   VLP   1665.31   1665.31 
 6   Vojtek Filip   VLS   1013.69   1013.69 

Open Ladies Overall ResultsOpen Ladies Overall Results

 † †   †Name†   †Club†   †RozjŪěÔky†   †FinŠle† 
 1   Zlatohlavkova Martina   WSN   1825.55   1825.55 
 2   Prichystalova Miroslava   DOL   1418.04   1418.04 
 3   Effenbergerova Michaela   CLU   805.41   805.41